Tworzenie stroików świątecznych i dekoracji wielkanocnych to coroczna tradycja Społeczności ŚDS w Potoku. Święta te, poza religijnymi i rodzinnym wymiarem, są symbolem wiosny i budzącej się po zimie natury. Nie brakuje więc jasnych kolorów i motywów roślinnych, a wspólnie wykonane prace towarzyszyły nam przy wielkanocnym śniadaniu.

Życzenia płynące prosto z serca, rozmowy przy stole oraz pyszny poczęstunek to nie tylko nasza tradycja ale i okazja do pokazania sobie nawzajem jak dobrze być razem.